gear
gear
gear
ممیزی عمیق فرایند های شرکت پاسارگاد صنعت باتری بر اساس مدل PQP 6.3​

انجام موفقیت آمیز پروژه ممیزی پاسارگاد صنعت باتری

ممیزی عمیق فرایند های شرکت تولید کننده باتری های سرب / اسید خودرویی پاسارگاد صنعت باتری با روش PQP 6.3:2016 انجام گردید و امتیاز حاصله بر مبنای مدل امتیاز دهی PQP به همراه گزارش عارضه یابی به روش PQP در حوزه های برنامه ریزی تولید و سرمایه های انسانی به رئیس هیئت مدیره شرکت ارائه گردید.

این ممیزی 12 نفر روز زمان برده و به سرپرستی جناب آقای دکتر خانجانی به عنوان سرممیز تیم و همراهی متخصصین حوزه های مختلف شامل آقایان: مهندس جمشیدیان در حوزه انبارش ، مهندس مدنی در حوزه برنامه ریزی تولید و سرمایه های انسانی و مهندس زرکش در حوزه مهندسی فرایند ساخت و تولید انجام پذیرفت.

هم اکنون فاز نهایی پروژه که شامل تطبیق استاندارد PQP 6.3 با صنعت باتری سرب/اسید است ، در حال انجام میباشد.پروژه های بهبود بر اساس گزارش حاصله در این شرکت به سرعت در حال انجام است.

قبل
بعدی

2 پاسخ

  1. با سلام
    خیلی وقت بود منتظر یک روش ممیزی عمیق بودیم . با رفتن شرکت رنو از ایران به یکباره خلا زیادی بوجود آمد . نیامده رفتند

  2. با سلام ،
    متاسفانه علی رغم در دسترس بودن استانداردهای قوی VDA آلمان ، برای بیش از دو دهه خودروسازان بزرگ ما از تامین کنندگان خود درخواست پر نمودن چک لیستها به روش منسوخ سوجداک از پژو فرانسه بودند . حتی در روش اصلاح شده جدید باز هم امکان گروه بندی عملیاتهای تولید (Steps) و اختصاص امتیاز به آنها وجود ندارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *