gear
gear
gear

دسته بندی: دوره های آموزشی

دوره های آموزشی

دوره مربیگری و رهبری

رهبری با مقوله انسان و بافت (Context) در ارتباط است . رهبری فقط تکنیک نیست و نمی‌توان یک سبک مشخصی را توصیه نمود. هر کدام از رهبران فرش خود را می‌بافند. در این دوره سبک‌های مختلف رهبری موردبحث قرار می‌گیرد (مدل‌های CCL و BLD). سه نیاز روان‌شناختی انسان‌ها شامل حس خودفرمانی، شایستگی و حس تعلق موردبحث قرار می‌گیرد. بررسی مسائل فنی و آداپتور برای شرکت‌کنندگان با مثال تشریح شده و منابع کاربردی معرفی می‌گردد.

ادامه مطلب »
دوره های آموزشی

دوره آموزشی مفاهیم پایه آماری

این موضوع تا به حدی مهم است که در استاندارد IATF خودرویی بندی را به آن اختصاص داده است . (بند شماره 9.1.1.2 با عنوان مفاهیم پایه آماری) هم چنین برای صنایع دارویی در بخش صحه‌گذاری فرایندها در GMP این موضوع نیز دارای اهمیت زیادی است.

ادامه مطلب »
دوره های آموزشی

مدل تعالی کسب و کار بر اساس ارزش های مشترک(مبتنی بر EFQM)​

مناسک فاخته مدلی است با نگرش اسلامی جهت رشد و تعالی کسب و کار ها و با توجه به اینکه ارزش ها و مفاهیم بنیادی مطرح شده در این منظومه بر اساس ارزش های مورد توجه در اعتلای مراتب نفس انسان تنظیم شده، بنگاه هایی که موفق به اجرای این مدل و نهادینه نمودن ارزش ها و مفاهیم بنیادی مطرح شده در آن شوند، ارتباطات بین کارکنان آن بنگاه ها بر اساس محبت، شایسته سالاری و ارزش های والای انسانی پی ریزی می شود.

ادامه مطلب »
دوره های آموزشی

دوره آموزشی مدیریت از راه ارزش ها

در این دوره آموزشی قصد داریم با مفهوم مدیریت به روش ارزش ها یا به اختصار MBV آشنا شویم. در بسیاری از سازمان ها ، مشکلات عمده ای در عملکرد و بهره وری وجود دارد که بخشی از آن به سبک پدرسالارانه حاکم بر فرهنگ سازمان ها بر می گردد.

ادامه مطلب »
IATF 16949 internal auditor training
دوره های آموزشی

دوره آموزش ممیزی داخلی IATF 16949:2016

دوره آموزشی استاندارد IATF 16949:2016 برای علاقه مندان برگزار می گردد.این دوره برای توانمندسازی شرکت کنندگان جهت برنامه ریزی، انجام و مدیریت ممیزی های داخلی مطابق با اصول و رهنمودهای ISO 19011 و الزامات IATF 16949 ارائه شده است.

ادامه مطلب »
pqp6.3
دوره های آموزشی

دوره آموزشی PQP 6.3:1401

دوره آموزش ممیزی عمیق به روش PQP 6.3 ویرایش 1401برای کلیه صنایع تولیدی ارائه می گردد.این دوره میتواند برای مدیران و کارشناسان در حوزه کنترل و تضمین کیفیت و یا افرادی که نیاز به آشنایی اولیه با تکنیکها و فنون ممیزی به روش فرایندی دارند مفید باشد.

ادامه مطلب »
certification
دوره های آموزشی

اعتبار سنجی گواهینامه ها

جهت بررسی اعتبار گواهینامه های صادر شده از PQP شما میتوانید با وارد کردن CERT.NO مندرج در گواهینامه خود ، اطلاعات و صحت گواهی و دوره مربوطه را بررسی نمائید.

ادامه مطلب »